Управління держохорони України (УДО) завершило службове розслідування у зв’язку з конфліктом співробітників держохорони з журналістами, який виник 15 вересня.

“За результатами службового розслідування троє офіцерів Управління державної охорони України притягнуто до дисциплінарної відповідальності. З військовослужбовцями УДО України також проведено додаткові заняття щодо дотримання правил військової ввічливості та поведінки військовослужбовців, визначених Статутом внутрішньої служби Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні прес-служби УДО.

Голова УДО Валерій Гелетей уточнив, що до відповідальності притягнуто двох співробітників УДО, які брали участь в інциденті з журналістами, і їхнього начальника.

Нагадаємо, співробітники Управління державної охорони в ніч на 16 вересня скоїли напад на знімальну групу програми “Схеми” біля одного з ресторанів в Кончі-Заспі під Києвом, де святкували весілля сина Генпрокурора Юрія Луценка. На святі перебували президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-спікер парламенту Ірина Геращенко і ціла група політиків. Працівники УДО фактично обслуговували весілля, а коли журналісти спробували підійти ближче, ті перешкоджали зйомці і напали на них.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email