Будь-які напади на активістів за їх проукраїнську громадянську позицію будуть розглядатися як напад на українську державу. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко у вівторок на прес-конференції в Одесі, повідомляє Укрінформ.

«В Одеській області дійсно ще не покінчено з сепаратистськими настроями і сепаратистськими угрупованнями. Загальновідомо, що в ряді регіонів області відкрито ведуть антиукраїнську пропаганду - в різних формах, які, на жаль, не підпадають під ознаки кримінальних правопорушень, зазначених у статтях 110 і 111 Кримінального кодексу, я маю на увазі державну зраду або заклики до зміни конституційного ладу, але несуть, по суті, інформаційну підтримку країни-агресора», – зазначив Луценко.

Генпрокурор також запевнив, що будь-яке посягання на проукраїнський елемент буде розглядатися як посягання на державний лад.

«Я хочу, щоб наша команда силовиків зі столиці була почута: будь-який напад на проукраїнських громадських активістів ми будемо розглядати як напад на українську державу. Навіть якщо ці активісти не завжди мають рацію – я маю на увазі, якщо їхня інформація дещо перебільшена або неточна, але ніхто не дозволяв ставити під сумнів, що ми живемо в українській державі. Всіх тих, хто буде їх гнобити за те, що вони розмовляють українською або думають по-державному, матимуть справу з командою», – заявив Луценко.

Print Friendly, PDF & Email