Будівельні роботи мають розпочатися вже цього року, а запуск підприємства можливий наступного року, вважає Боднар.

Будівництво в Україні заводу з виробництва безпілотників Bayraktar може бути завершене у 2023 році, вважає посол України у Туреччині Василь Боднар. Такий прогноз він озвучив в ефірі телемарафону у вівторок, 9 серпня.

 

«Звичайно, є певні нюанси, пов’язані із завезенням певного обладнання та з вибором компанії для будівництва, але це технічні деталі. Я думаю, що найближчого місяця ми побачимо певний прогрес у цьому питанні… Саме будівництво може зайняти кілька місяців, а запуск заводу (може відбутися) у 2023 році, можливо, наприкінці”, – сказав він.

Посол нагадав, що наприкінці липня Кабмін затвердив угоду про будівництво заводу та передав її на затвердження парламенту.

«Паралельно власник компанії Baykar Makina придбав земельну ділянку і зробив проект самого заводу, а також створив відповідну українську компанію, яку зареєстрував. Мені здається, що незважаючи на процес ратифікації, компанія вже починає підготовчі роботи для того, щоб почати будівництво цього заводу», – додав Боднар.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email