Російські терористи здійснили чергову масовану ракетну атаку проти України. Основний удар було спрямовано проти енергосистеми України.

Внаслідок російської ракетної атаки вночі 9 березня пошкоджено об'єкти генерації та розподілення електроенергії у восьми регіонах України. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Сьогодні російські терористи здійснили чергову масовану ракетну атаку проти України. Основний удар був спрямований проти енергосистеми України. Вони знову намагалися її знищити. І знову їм це не вдалося. Енергосистема залишається цілісною. В окремих областях можливі тимчасові відключення електроенергії, адже пошкоджено об'єкти генерації та розподілу у восьми регіонах. Енергетичний штаб працює. Ремонтні бригади працюють. Особлива увага - поверненню електроенергії у Харків", - повідомив прем'єр.

Шмигаль додав, що було атаковано не лише енергетичну, а й іншу цивільну інфраструктуру, а також загинули мирні жителі.

"Ракетні удари були завдані також проти цивільної інфраструктури. Є постраждалі та загиблі серед мирних людей. За ці чергові злочини росіяни обов'язково мають бути покарані. Не забудемо. Не пробачимо. Дякуємо силам ППО та енергетикам за їхню роботу. Вистоїмо. Переможемо. Відновимо", - наголосив глава уряду.

Print Friendly, PDF & Email