Президент України Петро Порошенко провів переговори з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном, повідомляє прес-служба адміністрації президента України. 

У ході зустрічі було обговорено широке коло питань двостороннього порядку денного та шляхів подальшого розвитку традиційно дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.

Окрему увагу було приділено актуальним питанням міжнародного порядку денного, зокрема тематиці врегулювання конфлікту на Близькому Сході та кризи в Сирії.

Політики подякували один одному за підтримку на міжнародній арені. Крім того було відзначено важливість посилення політичних контактів між двома державами на найвищому рівні та  збереження високої динаміки двосторонніх візитів у майбутньому.

У зв’язку з цим Петро Порошенко запросив Президента Ізраїлю здійснити ще один візит до України у 2019 році.

Також співрозмовники високо відзначили угоду про зону вільної торгівлі, яку сьогодні ввечері буде підписано між Україною та Ізраїлем.

«Хочу привітати дві наші країни, оскільки сьогодні ми збираємось підписати угоду про вільну торгівлю. Багато років бізнес, громадяни наших країн чекали цього. Було багато розмов, але ніяких результатів», — сказав Президент України та зауважив, що цей документ дуже важливий для економічної співпраці України та Ізраїлю.

Реувен Рівлін і в свою чергу відзначив важливість угоди про вільну торгівлю: «Останні 25 років Ізраїль і Україна розвивали тісну співпрацю. Вірю, що ця нова угода про вільну торгівлю може поглибити ці відносини більше».

Президент України також закликав Ізраїль сприяти звільненню українських моряків, незаконно захоплених Росією в полон під час віроломного акту агресії в Керченській протоці.

Print Friendly, PDF & Email