Президент Петро Порошенко заявить про висунення на другий термін 2 лютого. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на джерело в керівництві фракції БПП. 

«Президент оголосить про висунення на другий термін 2 лютого. Буде великий форум з висунення єдиного кандидата від демократичних сил. Там і заявить», - сказав співрозмовник у Верховній Раді.

Він нагадав, що згідно з чинним законодавством, кандидати в президенти можуть подавати документи для реєстрації в ЦВК до 3 лютого включно. «Як відомо, Юлія Тимошенко заявить про участь у виборах на День Соборності 22 січня. Порошенко ж це зробить на початку лютого», - додав депутат. 

Крім того, за його словами, «фішкою» Порошенко на виборах крім Томосу і монетизації субсидій, стане «підвищення пенсій на 17-20% з березня поточного року».

 «Правда, грошей на це в скарбниці немає. Очікувалося, що ці кошти будуть отримані від розмитнення евроблях. Але вже зараз видно, що реальні надходження на порядок менше, ніж ми прогнозували, приймаючи бюджет-2019. Ситуація ускладнюється ще й тим, що МВФ виступає категорично проти збільшення дефіциту Пенсійного фонду. Тому зараз шукаємо гроші, думаємо: де їх узяти, щоб пенсії були підвищені», - зазначив співрозмовник. 

Нагадаємо, що  згідно з календарним паном перший тур виборів президента України призначено на 31 березня 2019 року. Порошенко поки офіційно не оголошував про намір брати участь в них.

Print Friendly, PDF & Email