Президент України Петро Порошенко провів зустріч з главами МЗС Естонії, Литви та Польщі для обговорення існуючої загрози з боку Російської Федерації та спільних зусиль для підтримки територій Донбасу та Приазов’я. Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся з Міністрами закордонних справ Естонії Свеном Міксером, Литви - Лінасом Лінкявічусом та Польщі - Яцеком Чапутовичем», – повідомив глава держави.

«Під час зустрічі ми обговорили ситуацію в Азовському та Чорному морі та існуючі загрози з боку Росії. Також відзначили необхідність посилення консолідованого міжнародного тиску на Росію з вимогою негайного звільнення українських полонених моряків, повернення захоплених кораблів та забезпечення свободи мореплавства в Азовському та Чорному морі», – написав Порошенко. 

Президент також висловив міністрам подяку за засудження дій Москви та підтримку нових санкцій ЄС проти Росії. 

«Вдячний керівникам зовнішньополітичних відомств за рішуче засудження агресивних дій Росії, а також за активне просування питання про запровадження нового "азовського пакету" санкцій ЄС проти Росії», – зазначив він.

Print Friendly, PDF & Email