Президент України Петро Порошенко заявив, що Збройні сили в наступному році отримають значну кількість військової техніки та оснащення. Про це глава держави повідомив під час засідання Ради національної безпеки і оборони України, передає УНІАН.

 «Ще одне рішення порядку денного - це державне оборонне замовлення на 2019 рік», - сказав Порошенко. За його словами, за підсумками виконання державного оборонного замовлення в 2018 році в ЗСУ поставлено майже 3 тисяч зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів.

Порошенко зазначив, що в наступному році для Сухопутних військ планується закупити 6 тисяч зразків озброєння: міномети, переносні ЗРК, снайперську зброю, антиснайперскі комплекси і боєприпаси до них, приціли нічного бачення і тепловізори, гранатомети, артилерійські постріли, ракети, а також понад тисячу бронетранспортерів, БМП, бронеавтомобілів, санітарних машин і т.д. 

Крім того президент запевнив, що Повітряні сили отримають десятки модернізованих літаків, вертольотів і безпілотних авіаційних комплексів.

«Для флоту буде закладено ракетний катер «Лань», закуплені малі броньовані артилерійські катери, десантні катери і засоби радіолокації», - сказав глава держави.  

Також Збройні сили отримають до 10 тисяч одиниць сучасних засобів зв'язку, десятки зразків засобів радіоелектронної боротьби та топографічної техніки. 

Нагадаємо, що президент оголосив про припинення воєнного стану та зобов’язав Міноборони, Генштаб та МВС проінформувати населенн про досягнутий за останній місяць прогрес. 

Print Friendly, PDF & Email