Із законопроекту про громадянство буде виключена «норма про колаборантів». Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим і його замом Ільмі Умеровим, повідомляє «Корреспондент» з посиланням на прес-службу глави держави.
Порошенко заявив про необхідність захистити українців і кримських татар на законодавчому рівні. Крім того, він зазначив, що для посилення ефективності боротьби з нелегальною міграцією він вніс на розгляд парламенту законопроект про громадянство. Разом з тим, Порошенко пізніше відкликав цей законопроект.
За словами глави держави, із законопроекту буде виключена «норма про колаборантів». Таким чином, за словами Порошенка законопроект буде розділений на дві частини: закон про громадянство і закон про колаборантів.
«У цьому проекті були норми, які з одного боку захищають не тільки кримських татар, а й українців, які опинилися на окупованій території і були змушені під тиском прийняти російське громадянство і закон повинен захистити їх. Але є окрема невелика частина громадян, які добровільно стали колаборантами — пішли працювати в поліцію, ФСБ, незаконні органи влади. Я прийняв рішення, що відкличу законопроект про громадянство», — заявив Петро Порошенко.

 

Print Friendly, PDF & Email