Президент України Петро Порошенко привітав українців з Днем Соборності та закликав зробити висновки з уроків історії. Відповідне повідомлення було опубліковано на сторінці президенте в Facebook.

«Сьогодні ми відзначаємо сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цей надзвичайно важливий документ, підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991 році», – нагадав Президент про витоки цього свята. 

«Досвід національно-визвольної боротьби та українського державотворення початку ХХ століття має ще один важливий для нас вимір — тепер ми зобов’язані не повторити помилки наших попередників і зробити правильні висновки з уроків історії. Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога. Вітаю Україну і українців з Днем Соборності! Слава Україні – соборній і неподільній!», – привітав Порошенко. 

Крім того Президент виступив на урочистому заході з нагоди Дня Соборності України на Софійській площі в Києві. Трансляцію його промови можна подивитися на сторінці політика у Facebook.

Print Friendly, PDF & Email