Запропоновані Верховній Раді зміни до закону про правовий режим воєнного стану припускають зробити виняток і провести вибори в період воєнного стану. Про це в середу, 5 грудня, на Форумі місцевого самоврядування заявив президент Петро Порошенко.

«Провести їх можна лише тоді, коли ми ретельно відпрацюємо з Центральною виборчою комісією, юридичними службами, з нашими міжнародними партнерами, оскільки ключова позиція — вибори повинні бути вільними, і щоб вони викликали довіру у людей», — сказав глава держави.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що провести заплановані на 23 грудня місцеві вибори зараз неможливо через введення воєнного стану.

3 грудня Порошенко зареєстрував у парламенті законопроект про внесення змін до статті 28 закону «Про правовий режим воєнного стану» щодо забезпечення проведення місцевих виборів в неділю, 23 грудня 2018 року.

Як повідомлялося раніше, Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови №–9342 про проведення виборів президента 31 березня 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email