Президент України Петро Порошенко підписав законопроект авторства Олега Ляшка, який забороняє продавати металобрухт закордон у якості сировини. Про це лідер Радикальної партії повідомив на своїй сторінці у Facebook. За словами Ляшка, президент погодився підписати закон після “серйозної розмови” з ним.

“Президент Порошенко довго тягнув, але після моєї серйозної розмови з ним нарешті підписав мій закон про обмеження вивезення металолому з України. Наша сировина має йти на вітчизняні металургійні підприємства, забезпечувати роботою наших металургів, а не зарубіжних конкурентів. Торгувати сировиною кожен дурень може! Треба торгувати готовою продукцією і платити достойну зарплату нашим людям, щоб не шукали щастя і заробітків на чужині. Я поверну українців додому і забороню торгувати сировиною, щоб ми не були сировинною колонією, а розвинутою країною”, – пише парламентар.

Раніше повідомлялося, що 85% українського експорту металобрухту в квітні пішло в невизнане Придністров’я, що дуже шкодить українській металургії.

Print Friendly, PDF & Email