Про що можна домовлятися із Путіним, який вважає, що Україна – це частина Росії? Таку думку висловив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Формат перемовин між Порошенком і Путіним – це перемовини про капітуляцію України. І в нашій державі, на жаль, є достатньо політиків, які б дуже хотіли виступити саме в такій ролі та здатися Росії. Тому я не вірю навіть у відносний успіх таких перемовин для України», – наголосив Іллєнко.

Народний депутат зауважив, що Путін за всі роки перебування при владі вже продемонстрував своє ставлення до українців. До того ж, російський народ в абсолютній більшості підтримує імперську політику свого президента та експансію Росії на українські території.

«У Путіна був найнижчий рейтинг на виборах у 2012 році. Але коли він почав війну в Україні та Сирії, то його рейтинг зріс максимально за всю історію. Так, Путін весь час повторює, що українці та росіяни – це один народ. І на його переконання, Україна – це частина Росії. Тому війна, яка зараз відбувається між Україною і Росією – це боротьба не за Крим, і не за Донбас, а війна за всю Україну та вплив на неї. І питання має бути в тому, що саме потрібно зробити, щоб ціна війни, яку Путін веде проти України, стала настільки великою, щоб він був змушений припинити агресію», – пояснив Андрій Іллєнко.

Print Friendly, PDF & Email