Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології. Серед громадсько-політичних діячів найкраще ставлення серед населення України мають шоумен Володимир Зеленський та співак Святослав Вакарчук.

До Зеленського позитивно ставляться 40% опитаних, нейтрально – 41% і негативно – 11%, до Вакарчука позитивно – 38%, нейтрально – 42%, негативно – 12%. Позитивний баланс ставлення також має Анатолій Гриценко (позитивно – 24%, нейтрально – 37%, негативно – 21%).

До Юлії Тимошенко позитивно ставляться 16,7%, нейтрально – 23,8%, негативно – 55,9%. До Петра Порошенка позитивно ставляться 10,3%, нейтрально – 13,7%, негативно – 70,8%. До інших діячів зі списку позитивно ставляться не більше 17% і баланс ставлення (практично у всіх випадках) – негативний. Загалом у списку опитувальника було 27 громадсько-політичних діячів.

Опитування проводилося з 5 по 19 квітня. Методом особистого інтерв’ю опитано 2004 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3%

Нагадаємо, Європейські ЗМІ написали про політичні рейтинги України. Журналісти звертають увагу на те, що до нового складу Верховної Ради України мають шанс потрапити депутати від восьми політичних сил: ВО «Батьківщина», Блоку Петра Порошенка «Солідарність», партій «Опозиційний блок», «Громадянська позиція», «За життя», а також Радикальної партії Олега Ляшка, Об’єднання «Самопоміч» і нової політичної партії Володимира Зеленського.

Print Friendly, PDF & Email