Пов’язаний з Адміністрацією президента народний депутат на умовах анонімності заявив, що анулювання американської візи генерального прокурора Юрія Луценка є частиною політичної гри президента Петра Порошенка.

Парламентарій вважає, що Порошенко хоче бути впевненим, що Луценко не залишить його команду заради якоїсь альтернативної мети, повідомляє «СТРАНА.ua«.

«Порошенко дав йому людей для організації поїздки, розуміючи, що через цей канал буде проблема. Він веде його морквиною прем’єрства. Але це брехня: американці не хочуть здавати прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. А Петру потрібно прив’язати остаточно Луценка до себе», – пояснив нардеп-анонім.

Водночас, джерело в силових структурах повідомило, що мета візиту глави ГПУ в США полягала в його намірі стати прем’єром. Для цього Луценко хотів обговорити з американськими лобістами просування цієї ідеї в політичних колах США.

Слід відзначити, що у ГПУ спростовують інформацію про заборону Луценку на в’їзд на територію США.

Нагадаємо, нещодавно генеральний прокурор Юрій Луценко не зміг вилетіти на літаку з ЄС в США через анульовану американську візу.

Print Friendly, PDF & Email