Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову зі своїм казахським колегою Нурсултаном Назарбаєвим. Про це український голова повідомив у своєму мікроблозі в Твіттері. В розмові політики обговорили питання взаємодії держав та ситуацію на окупованих територіях України. 

«У ході телефонної розмови з Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим обговорили питання взаємодії у рамках міжнародних організацій, зокрема ООН та безпекову ситуацію на тимчасово окупованих територіях України», – написав Порошенко. 

Крім того Порошенко і Назарбаєв домовилися про наступне засідання Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва, яке відбудеться у 2019 році. 

«З Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим домовились про проведення чергового засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва у 2019 році», – заявив український лідер. 

Як повідомили в прес-службі президента Казахстану лідери також обмінялися думками щодо поточної ситуації на південному сході України та інциденту в Керченській протоці. Назарбаєв закликав сторони української кризи до конструктивного діалогу і пошуку компромісу, а також висловив готовність надати всебічне сприяння у вирішенні даного конфлікту.

Print Friendly, PDF & Email