Прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко заявив, що сторона звинувачення в справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича не має наміру проводити допит Петра Порошенка. Нагадавши, що по даній справі були допитані глава МВС Арсен Аваков і секретар РНБО Олександр Турчинов, прокурор повідомив, що очікується також допит колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, передає УНІАН.

«З боку звинувачення пана президента не планується викликати на допит, тому що немає процесуальної необхідності це робити для доказу провини Януковича», — заявив Кравченко.

29 травня 2017 року захист екс-президента України Віктора Януковича відмовився від суду присяжних і заявив, що наполягає на розгляді справи трьома професійними суддями.

Нагадаємо, що 28 жовтня 2016 року екс-президенту Віктору Януковичу було оголошено підозру у державній зраді і пособництві РФ в агресії проти України. Свідчення проти Януковича вже дали екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Олександр Сухомлин і колишній перший заступник голови Державної податкової служби Андрій Головач. Сторона обвинувачення також отримала завірену в ООН копію листа Віктора Януковича до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести російські війська в Україну. У разі доведення провини екс-президенту загрожує довічне ув’язнення. Віктор Янукович втік з України в лютому 2014 року і досі переховується від українського правосуддя на території РФ.

Print Friendly, PDF & Email