У газеті, котра підтримує лідера ВО “Батьківщина” Юлію Тимошенко, оприлюднили карту України без Криму та окупованих територій Донбасу. Про це небайдужу громадськість повідомив блогер Олешко, відомий своїм селфі з Порошенком на зустрічі з президентом.

“Тимошенко надрукувала свою партійну газету з уявними рейтингами своєї мрії на мапі України без Криму та частини Донбасу (намалювали їх в інший ледь помітний майже білий колір)”, – написав пропрезидентський блогер Мирослав Олешко в Фейсбуці, натякаючи, що причиною цього стало те, що Тимошенко вважає Крим частиною РФ.

“Не дивно, бо кілька тижнів тому вона сміялася разом з російським послом над якимось жартом, а потім не була на голосуванні за визнання Росії країною агресором”, – наголошує блогер. Також, за його словами, сьогодні Тимошенко через Віктора Медведчука передала привітання Володимиру Путіну з його “перемогою”, в тому числі в окупованому Криму.

Нагадаємо, нещодавно зарубіжні ЗМІ дізналися, що Тимошенко найняла американських лобістів за 390 тисяч доларів. Експерти також з’ясували, скільки очільниці “Батьківщини” заплатила за нові президентські рейтинги.

Print Friendly, PDF & Email