Працівники закладів освіти перейшли на роботу у віддаленому доступі і на час тимчасового призупинення освітнього процесу їм гарантується середня заробітна плата.

Про це заявив профільний заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Усі без винятку працівники освіти Києва отримають заробітну плату. У випадках, коли керівники закладів освіти рекомендують своїм працівникам брати відпустки за власний рахунок, звертайтеся до Департаменту освіти і науки КМДА або до Служби освітнього омбудсмена», – заявив Валентин Мондриївський.

Відповідний Наказ Департамент освіти і науки Києва регламентує наступне:

?за умови організації роботи в дистанційному режимі, заробітна плата зберігається;

?працівники приходять на робочі місця в разі крайньої необхідності;

?роботу гуртків, секцій і студій припинено;

?усі нарадчі заходи переведено у телефонний, чи відеоформат, а прийоми громадян – скасовано;

?працівникам, що ходять на роботу, щоденно вимірюють температуру та відправляють додому в разі виявлення ознак захворювання. Для дотримання правил гігієни у приміщеннях завжди є мило, дезінфікуючі засоби, одноразові рушнички, серветки. НЕ допускаються до роботи працівники, що відвідували країни інфекційного ризику 2 тижні з моменту прибуття до Києва.

Також Валентин Мондриївський застеріг батьків від сумнівних установ, що пропонують освітні послуги, а також послуги з догляду за малолітніми дітьми. Батькам необхідно знайти можливість догляду за дітьми вдома, обмежити контакти дітей і власні, дотримуватись усіх санітарних вимог, температури та провітрювання приміщень.

Print Friendly, PDF & Email