23 січня в реанімаційному відділенні Олевської лікарні помер другий учасник масової бійки з використанням вогнепальної зброї. Таким чином, число загиблих – 32-річний житель Львівщини.

Нагадаємо, бійка між місцевими та «гостями міста», що приїхали на автівках із львівськими номерами сталася 16 січня. В результаті бійки вогнепальні поранення отримали семеро осіб: четверо – жителі Олевського району, двоє львів’ян та житель Київщини, що приїхав разом з «гостями», який помер під час надання медичної допомоги. Експерти пов’язують інцидент з розборами між бурштиновими мафіями та вважають що львів’яни намагалися примусити місцевих до згоди на кришування їхнього бізнесу з боку львівських кримінальних структур, але отримали відсіч. Поліція, у свою чергу, заперечує цю версію, називаючи сутичку побутовою бійкою на дискотеці.

Правоохоронці також заявили, про встановлення 30 осіб, що брали участь у конфлікті з обох сторін. Частина з них перебувають у розшуку. Триває проведення низки експертиз, у тому числі – молекулярно-генетичних. Поліція також почала відбір зразків ДНК у всіх учасників конфлікту.

Начальник ГУ Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко заявив, що «відповідальність перед законом нестимуть усі причетні до завдання тяжких тілесних ушкоджень та вбивства, адже стрілянину вчинили обидві сторони, і поранення мають і місцеві жителі, і приїжджі». Також він пообіцяв, що надалі у регіоні буде знаходитись спецпідрозділ, який оперативно реагуватиме на виклики.

Print Friendly, PDF & Email