Державна прикордонна служба України (ДПСУ) повідомила, що польські прикордонники посилили перевірку українців на деяких КПП на кордоні двох країн.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

“Починаючи з понеділка в пункті пропуску «Ягодин» з’явилося деяке збільшення транспортних засобів на виїзд до Польщі. Як було встановлено, головною причиною таких заторів стало проведення більш ретельного огляду із застосуванням рентген-скануючої системи «Rapickan» автобусів та речей громадян України, які прямують в них на в’їзд до Республіки Польща, представниками митної служби сусідньої країни.

Також учора, під час обміну інформацією з суміжною стороною, стало відомо, що працівниками митної служби Польщі в пункті пропуску «Дорогуськ» розпочато проведення ретельного огляду і легкових транспортних засобів та речей громадян, які прямують на в’їзд до Республіки Польща, у зв’язку з чим оформлення транспортних засобів буде здійснюватися повільніше.

Від польської сторони стало відомо, що поглиблений огляд автобусів буде здійснюватися постійно, а огляд легкових автомобілів лише під час проведення митними органами Польщі спеціальних заходів (дата та час проведення заходів будуть раптовими).”, – повідомляють в ДПСУ.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email