За даними поліції, затриманий полковник разом зі спільниками впродовж тривалого періоду за грошову винагороду надавав конфіденційні відомості і безпосередній доступ до них колекторських контор, мережі банківських установ і приватних підприємств.

Зазначається, що 47-річний полковник поліції – колишній очільник одного з департаментів – на початку 2018 року вийшов на пенсію і налагодив схему незаконного збагачення, шляхом систематичного незаконного втручання у роботу автоматизованих систем МВС та НПУ та незаконного використання інформації з обмеженим доступом. Він залучив до своїх злочинних планів фахівців серед співробітників Нацполіції, які здійснюють обслуговування автоматизованих відомчих баз. Його спільники давали можливість іншим учасникам угруповання - колишнім колегам - отримувати конфіденційні відомості про громадян України. ?

На кошти, виручені від продажу інформації, полковник купив у Києві 9 квартир, деякі з них - ще до виходу на пенсію. Цю нерухомість поліцейський здавав в оренду. :muscle:

Після отримання чергової грошової винагороди за надану інформацію затриманий співорганізатор угруповання. Також на підставі ст. 208 КПК України ?? затримано трьох основних фігуранта, в тому числі колишній начальник департаменту Нацполіції. Слідчі Головного слідчого управління готують оголошення підозри шести учасникам організованого угруповання.

Джерело 

Читайте також: НАЗК повідомило НАБУ про недекларування депутатом Дубневичем 8 земельних ділянок

Print Friendly, PDF & Email