Політичний аналітик Ярослав Макітра вважає, що партія «Народний фронт» у теперішньому форматі не має політичного майбутнього. Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«На політичному проекті «Народного фронту» у теперішньому форматі, очевидно, що можна вже ставити хрест. Хоча, якщо його модернізувати і змінити назву, у нього можуть влитися окремі люди, які допоможуть наростити політичні бали», – сказав Макітра.

Адже, пояснив він, посади, які нині обіймають представники «Народного фронту», є дуже вагомими. Зокрема, представниками цієї політсили є голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр юстиції Павло Петренко та інші. Саме вони, на думку політолога, мають серйозний потенціал і ресурс.

До того ж, зауважив Макітра, з «Народним фронтом» останнім часом зблизився прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Водночас він вважає, що можна розглядати різні варіанти щодо «Народного фронту», але очевидно, що люди, які будуть йти від цієї політсили, не стануть лідерами перегонів.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Онищенко розповів, що лідер «Народного фронту», екс-прем’єр Арсеній Яценюк поцупив із державного бюджету 40 млн доларів і провів за ці гроші виборчу кампанію своєї політсили у 2014 році.

Print Friendly, PDF & Email