Мобілізовані з Якутії розповіли, що умови життя в піхоті ЗС РФ жахливі: у них немає води та їжі, вони голодують. У соціальних мережах з'явилося відео з мобілізованими до російської армії з Якутії, які скаржаться, що командування ЗС РФ залишило їх на передовій без постачання та продуктів. За їхніми словами, умови життя в піхоті жахливі: у них немає води та їжі, а видана першого дня сухпайка швидко закінчилася. Тепер вони голодують.

Якути записали враження від війни в Україні на камеру мобільного телефону, після чого виклали їх до мережі. Кадри широко розійшлися соціальними мережами і викликали справжній скандал у російському сегменті. Відео на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував відомий російський блогер Рустем Адагамов.

Більше того, мобілізовані зізнаються, що розповіді російської пропаганди до реальності не мають жодного відношення, оскільки армія РФ фактично існує лише на папері. Ні техніки, ні серйозних бойових підрозділів на фронті не спостерігають. Крім того, керівництво РФ якути звинуватили в обмані, оскільки раніше мобілізованих обіцяли не кидати на передову. Крім того, вони бояться, що російські підрозділи, що стоять поруч, накриють їх артилерійським вогнем.

"Умови життя в піхоті жахливі. По телевізору вам таке не покажуть. По телевізору гарне тільки показують. У паради більше не вірю. Де вся ця техніка? ВДВ, морпіхи. Це ми тут тепер і є ці "ВДВ, морпіхи". Говорили, що мобілізованих на передову не відправлять, але відправили ж!Мобілізованих на саму передову відправили.Командування дуже слабке.Армія - розчарування. їжа закінчилася, голодуємо... Води немає... З часів Другої світової війни нічого в армії не змінилося.Тільки на парадах і показують свою техніку.Російська артилерія звідти стріляє. , свої ж по нам ударять", - заявляє якут.

Print Friendly, PDF & Email