2 березня у Києві угнали маршрутку. За словами директора підприємства-перевізника Олександра Лугового, чоловік, погрожуючи пістолетом, змушував водія їхати за власними вказівками, але водієві вдалося умовити його випустити пасажирів. Потім «пірат» вигнав з маршрутки й водія – останній не постраждав.

Почалося переслідування, викрадач відстрілювався від поліцейських. На перехресті бульвару Перова та вулиці Алішера Навої маршрутка протаранила цивільне авто. Під час зіткнення постраждав водій.

Через три кілометри, на кільці на Райдужній викрадач протаранив поліцейську «Ниву», яка перегородила йому рух, патрульні почали стріляти по маршрутці, пошкодивши колеса і лобове скло. Ще через 2 кілометри злочинець виїхав до залізничної станції «Троєщина», та полишив маршрутку, яка не могла продовжувати рух, та зник у невідомому напрямку.
Наразі правоохоронці шукають викрадача.

Оголошений план «Перехоплення». Прикмети чоловіка, особа якого не встановлена, передані до розшуку. Порушена кримінальна справа за застосування вогнепальної зброї. Прикмети викрадача: зріст 170-185 см, вік 30-35 років, був одягнений в чорний камуфляж.

Print Friendly, PDF & Email