Кабінет Міністрів України збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 28 млн грн. Про це повідомили в Мінрегіонбуді. Виділені кошти будуть спрямовані на виконання державної програми забезпечення молоді житлом, а саме для надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім'ям, які потребують поліпшення житлових умов.

На пільгові житлові кредити місцевими бюджетами всіх рівнів в цьому році передбачено ще 101,9 млн грн. Зі скороченням числа покупців, здатних сплатити повну вартість квартири одномоментно, нинішнього року збільшуватиметься попит на програми розстрочки, які пропонує забудовник. Саме це, на тлі відсутності іпотечного кредитування в країні, є суттєвою перевагою забудовників перед вторинним ринком у боротьбі за покупців.

Молоді сім'ї з невеликим рівнем доходу і накопичень – це потенційні покупці житла економ-класу, які готові зробити перший внесок за умови, що програма розстрочки платежу дозволить їм впродовж 5–10 років виплатити решту суми.

Print Friendly, PDF & Email