Ситуація в Україні впливає на весь світ, як в економічному, так і політичному сенсі. До війни більшість британців небагато знали про Україну, а тепер 50% усіх новин на британському ТБ – про Україну. Британська громадськість підтримує нашу країну всіма можливими засобами. Варто зазначити, що понад 100 000 британських сімей та організацій зголосилися надати допомогу та прихисток українським біженцям.

Британія відмовилась від російського газу і з 2023 року не буде купувати російську нафту. Цей крок - не просто заява посадовців.  Відмова від російських енергоносіїв вплине на життя пересічного британця, якому доведеться за все платити більше. Це - самопожертва кожної родини на боротьбу з грандіозною несправедливістю, яка була виявлена до України, і повага до жертв, яких зазнає наша країна. Не купуючи російське, кожна сім’я допомагає Україні перемогти. Росія розповідає про незадоволення населення зростанням цін в тих країнах, що допомагають Україні. Це – неправда. Британці абсолютно впевнені, що є лише один можливий результат цього конфлікту – перемога України. Росія має бути переможена, верховенство закону має бути збережене. І вони готові терпіти труднощі та робити все можливе, щоб допомогти Україні подолати російську навалу.

І мешканці невеличкого англійського міста Уо́рик, адміністративного центру графства Уоркшир, яке розташоване поблизу центрів навчання українських військових, не лишилися байдужими. Підготовка українських військових - це взаємодія на рівні держав, що допоможе ефективно вести бойові дії проти російських загарбників.

В той же час Україна отримує допомогу і від пересічних британців: особистими пожертвами і внесками невеликих фірм вдалося зібрати кошти на купівлю автомобілю швидкої допомоги для України. Їх щасливі обличчя на фото говорять самі за себе.

І щоб там не вигадували російські пропагандисти, вчинки людей свідчать зовсім про інше.

Print Friendly, PDF & Email