Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в своєму Twitter.

«Крута нагорода головного і найстарішого університету. За розвиток дипломатичних інструментів в складних міжнародних переговорах і розвиток взаємин. А також за розвиток регіонального співробітництва!» — йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Президент зазначив, що отримати цю ступінь для нього велика честь.

«Для мене велика честь отримати ступінь почесного доктора Стамбульського університету і приєднатися до когорти інших шанованих політичних діячів, удостоєних цього звання», — написав він у своєму Twitter.

Президент України Петро Порошенко в ході робочого візиту до Туреччини відкрив в Стамбулі меморіальну дошку на колишній будівлі дипломатичної місії Української Народної Республіки в Османській імперії.

Раніше повідомлялося, що 3 листопада Порошенко візьме участь в засіданні Стратегічної ради високого рівня, в ході якого президенти України і Туреччини обговорять питання співпраці між країнами і проведуть окремі переговори.

Print Friendly, PDF & Email