Збройні сили України завдають ударів по складах з боєприпасами, командних пунктах та центрах управління окупантів.

Американські ракетні системи M142 HIMARS почали істотно впливати на хід війни Росії проти України, заявили в міноборони США на брифінгу.

«Всі бачать, що просування і наступ росіян сповільнилися. Важко повірити, що це ніяк не пов’язане із втратою боєприпасів чи втратою когось, хто б командував ними», — сказав спікер відомства.

У Пентагоні зазначили, що Збройні сили України завдають ударів по складах з боєприпасами, командних пунктах та центрах управління російських окупантів.

«Все це безпосередньо впливає на здатність проводити операції на передовій. Тому хоча вони і не стріляють з HIMARS на передовій, ті дуже впливають», — заявили в міноборони США.

Раніше в українському Міноборони повідомили, що Україна збирає мільйонну армію, оснащену західною зброєю, завданням якої буде деокупація територій на півдні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email