16 березня Шулявський шляхопровід перекриють через ремонт, їхати доведеться по інших вулицях. У Facebook патрульної поліції розповіли, як об’їхати міст.

Олександра Довженка — Вадима Гетьмана

В цьому напрямку машини поїдуть по вулицях Антона Цедіка і Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги. На перетині останнього з вулицею Нестерова тимчасово поставили світлофор, пишуть патрульні.

Далі прямуйте по проспекту Перемоги до перетину з Гарматній. Там теж встановлять врмени світлофор, щоб водії могли повернути на Гарматній.

«Далі — по вулиці Гарматній і вулицею Виборзькій забезпечується виїзд на вулицю Вадима Гетьмана», — сказано в повідомленні.

Вадима Гетьмана — Олександра Довженка

У зворотний боку можна дістатися по реконструйованому з’їзду на проспект Перемоги.

«Рух буде відбуватися існуючим реконструйованим з’їздом на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту і виїздом на вулицю Олександра Довженка існуючим реконструйованим з’їздом, де також влаштують тимчасовий світлофорний об’єкт», — пишуть патрульні.

Односторонній рух

На об’їзних шляхах організують односторонній рух.

«А саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) і вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькій) і вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху», — розповіли патрульні.

Print Friendly, PDF & Email