Папа Римський Франциск засудив нову анексію Росією українських територій, закликав поважати територіальну цінність та права меншин та висловив біль щодо численних жертв, серед яких багато дітей, повідомляє Vatican News

"Певні вчинки ніколи не можна виправдати! Ніколи! Це жахливо, що світ вивчає географію України через такі назви як Буча, Ірпінь, Маріуполь, Ізюм, Запоріжжя та інші місцевості, які стали місцями невимовних страждань та страху. Що вже й казати про той факт, що світ знову стоїть перед ядерною загрозою? Це абсурд. Що ще має статися? Скільки крові ще має пролитися, щоб ми зрозуміли, що війна ніколи не є рішенням, а тільки знищенням? В ім'я Бога і в ім'я почуття людяності, що живе в кожному серці, повторюю заклик, щоб негайно досягти припинення вогню. Нехай замовкне зброя і давайте шукати умови для того, щоб розпочати переговори, здатні привести до рішень, які не нав'язані силою, а є узгодженими, справедливими та стабільними", - заявив Папа.

Франциск рішуче засудив серйозну ситуацію, яка останніми днями створилася через чергові дії російського агресора.

Папа Римський звернувся до президента Російської Федерації, "молячи його зупинити, також і з любові до свого народу, цю спіраль насильства та смерті".

Інший заклик спрямований до президента України – бути відкритим до серйозних мирних пропозицій.

Усіх активних діячів міжнародного життя і політичних лідерів країн Франциск наполегливо просить зробити все те, що в їхніх силах, щоб покласти край війні, що триває.

Нагадаємо, що раніше Папа Римський заявив, що постачання зброї Україні для захисту від російської агресії є "морально прийнятним".

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email