Парламентарі ПА НАТО з різних країн візьмуть участь у моніторингу українських виборів. Про це повідомили на Урядовому порталі з посиланням на результати зустрічі віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з Генеральним секретарем Парламентської асамблеї НАТО Девідом Хоббсом у Брюсселі.

Український міністр закликала спостерігачів ПА НАТО взяти участь у моніторингу виборів Президента та Парламенту України 2019 року. «Ми будемо раді вітати активну залученість місії спостерігачів ПА НАТО в моніторингу виборів», — додала Віце-прем’єр-міністр. 

На свою пропозицію вона отримала схвальну відповідь. Девід Хоббс підтвердив, що парламентарі ПА НАТО з різних країн візьмуть участь у моніторингу українських виборів. «Ми розраховуємо на те, що вибори в Україні відбудуться у відповідності до демократичних норм і стандартів», — підкреслив Секретар Парламентської асамблеї НАТО. Він високо оцінив взаємодію з Україною, зокрема, якісну співпрацю з українською делегацією в ПА НАТО та з Урядом України.

Крім того Віце-прем’єр-міністр подякувала партнерам за низку резолюцій з протидії загрозам з боку Росії, які ухвалили під час осінньої сесії ПА НАТО у Галіфаксі. 

Климпуш-Цинцадзе також нагадала, що 26 листопада Верховна Рада України ухвалила в першому читанні зміни до Конституції щодо стратегічного курсу на повноправне членство в ЄС та НАТО. «Остаточне голосування відбудеться наступного року. Наша мета – зобов’язати кожну наступну українську владу забезпечити вступ України до НАТО», — підкреслила політик. 

Print Friendly, PDF & Email