Зранку у вівторок нові знеструмлення зафіксували одразу в п’яти регіонах України через удари по енергетичній інфраструктурі. Йдеться про Сумську, Харківську, Донецьку, Дніпропетровську та Запорізьку області.
Про це повідомило Укренерго 4 серпня. Енергетики запевнили, що роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення в роботу пошкодженого обладнання.
Водночас споживання електроенергії зросло на 1,9% порівняно з ранковими показниками понеділка. Причиною стало підвищення температури повітря, що спонукає українців активніше використовувати кондиціонери.
Енергетики радять переносити активне енергоспоживання на період з 10:00 до 16:00, коли найпродуктивніше працюють промислові сонячні станції. Окремо в Укренерго просять обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години — з 17:00 до 23:00.

































