Управління Верховного комісара ООН з прав людини вважає недостатнім розслідування саудівської сторони у справі про вбивство журналіста Джамала Хашоггі, передає Anadolu. Про це на брифінгу в Женеві заявила представник управління Равіна Шамдасані, коментуючи прийняту Сенатом США резолюцію, що покладає відповідальність за вбивство Кашікчи на спадкоємного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана.

«З початку слідства і до сьогоднішнього дня ООН продовжує закликати до початку міжнародного розслідування. ООН також вдячна владі Туреччини та Саудівської Аравії за проведене ними розслідування », - сказала Шамдасані.

За її словами, влада королівства з початку розслідування діляться наявної інформацією з Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини.

На основі цих даних управління ООН постановило, що не вважає проведене Саудівською Аравією розслідування достатнім.

«З огляду на те, що опозиційний журналіст був убитий в генконсульстві королівства на території іншої країни, не можна вважати достатнім розслідування цього вбивства Саудівською Аравією. Необхідно міжнародне втручання, і ми рішуче підтримуємо цю ідею», - сказала Шамдасані.

Print Friendly, PDF & Email