iPhone 12 Pro Max вважається однією з найпопулярніших моделей гаджетів корпорації Apple серед всього того, що виробник будь-коли взагалі випускав. Цей флагман навіть через рік продовжує привертати до себе велику кількість уваги й це не просто так. Щоб не переплачувати та самостійно протестувати весь функціонал, покращити якість знімків та відео у соціальних мережах, можна придбати iPhone 12 Pro Max б/у https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-12-pro-max-b-u/. Варіантів дуже багато, тому кожен зможе дібрати той, який підходитиме за виділеним бюджетом, що великий плюс. Розробникам дійсно вдалося створити ідеальну досконалу модель. Щоб переконатися в цьому, слід розглянути загальні характеристики.

Чому iPhone 12 Pro Max привертає так багато уваги?

Багато хто з експертів насамперед виділяє стійкість та міцність смартфону iPhone 12 Pro Max. Мова йде насамперед про потенційні механічні пошкодження. Вони можуть бути тільки у разі, якщо користувач не стане прислухатися до порад виробника щодо безпечної та довговічної експлуатації.

Пройшло багато тестувань й експерти таким чином зазначили, що візуальні зміни та покращення міцності відбулися завдяки тому, що розробники додали в модель iPhone 12 Pro Max технологію Ceramic Shield. Завдяки цьому екран дійсно став набагато стійкішим до потенційних пошкоджень, що є великим плюсом.

Про задню скляну панель корпорація теж не позабула. На цей раз виробник вирішив зробити акцент на матовому фактурному варіанті. Слідів від пальців не буде, плюс гаджет точно не стане випадати з рук, оскільки корпус матовий та гарно тримається у долонях. Додатковий спеціальний захист дозволяє в меншій мірі ставити дрібні пошкодження та подряпини на екран, задню панель. Якщо гаджет декілька разів впаде, то з ним нічого не станеться, проте краще не експериментувати, щоб самостійно це перевірити.

Слід зазначити, що для створення задньої поверхні iPhone 12 Pro Max розробники використовували не звичайну, а спеціальну нержавіючу хірургічну сталь. Вона вважається стійкішою до механічних пошкоджень, плюс на неї корозія ніяк не впливає, що великий плюс.

Також виробник оздобив дану модель своїм першим швидкісним процесором А14. Він заснований на 5-нанометрової технології. На час створення жодна інша компанія на практиці не застосовувала подібне, тому дуже складно знайти якісний та вражаючий аналог.

Гаджет iPhone 12 Pro Max дійсно працює дуже швидко, розумно витрачає заряд батареї. Телефон зможе без проблем впоратися з багатозадачністю, різними онлайн іграми на найвищих налаштуваннях.

Окремо серед переваг варто виділити ще й камеру iPhone 12 Pro Max. Багато хто обирає дану модель безпосередньо через неї. Розробники вирішили до цієї моделі спеціально додати систему Про 12 Мп. Вона має ширококутний, надширококутний модуль, а ще спеціальну телефотокамеру. Знімки у дуже високій якості відтепер можна робити й вночі.

Print Friendly, PDF & Email