Як повідомляє у соцмережах прес-служба прокуратури міста Києва, керівник комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційного управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них «Магістраль», що входить у склад Київавтодору підозрюється у розтраті бюджетних коштів у розмірі 300 тисяч гривень. Прокуратура не називає прізвища керівника, але згідно з інформацією, що розташована на офіційному сайті КП ШЕУ «Магістраль», це Микола Шапенко. Київською місцевою прокуратурою № 1 складений відповідний акт. Справа передана до Голосіївського районного суду.

Прокуратура вважає, що вказаний посадовець (ймовірно Микола Шапенко), діючи в інтересах третіх осіб, закупив для потреб підприємства паливно-мастильні матеріали за безпідставно завищеними цінами, ніж були визначені укладеним договором.

Вказаними діями державному бюджету завдано збитки у розмірі понад 300 тис. гривень. Посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Print Friendly, PDF & Email