У Києві черговий вибух. З неділі на понеділок 16 квітня невідомі кинули гранату в будівлю «Київенерго». В наслідок вибуху ніхто не постраждав. Будівля отримала пошкодження.

Три дні тому невідомі теж в Києві з гранатомета обстріляли офіс «Київміськбуду», що на Печерську. Інцидент стався вночі. Ніхто не постраждав.

«Зловмисники свідомо обирають нічний час, щоб уникнути жертв, — зазначає колишній правоохоронець та лідер політичної партії РОЗУМНА СИЛА Олександр Соловйов. Однак сам факт використання зброї свідчить про відсутність контролю обігу нелегальної зброї в столиці. Це не перший і, нажаль, не останній випадок. Поліція в черговий раз демонструє безпорадність і неспроможність забезпечити безпеку та правопорядок».

Експерти зазначають, що великий потік нелегальної зброї йде із зони АТО, відповідно проконтролювати весь процес неможливо, але можливо впорядкувати ситуацію з володінням зброєю.
«Ми хочемо, щоб був порядок на вулицях столиці та інших міст. Те, що хтось з легкістю обстрілює з гранатомета комерційні та державні будівлі не додає позитивної репутації країні, яка запрошує інвесторів. Ніякий інвестор не прийде, якщо в нас неконтрольований обіг зброї і будь-хто може використати її проти когось», — прокоментував Олександр Соловйов і додав, що партія «РОЗУМНА СИЛА» підтримує законопроект 1135-1 «Про цивільну зброю та боєприпаси», який знаходиться на розгляді у Верховній Раді.

Нагадаємо, що за останні 4 роки в Києві було зафіксовано кілька десятків випадків із застосування гранат, гранатометів та зброї, в наслідок чого були жертви серед населення, десятки людей отримали поранення.

Print Friendly, PDF & Email