Через зміни постачальників електроенергії багато українців помилково заплатили за послугу старому постачальнику.

«Всі кошти, які споживачі в лютому 2019 року помилково сплатили на рахунок оператора системи розподілу ДТЕК Київські електромережі, будуть автоматично перераховані протягом місяця на рахунок компанії-постачальника універсальної послуги», — йдеться в повідомленні ДТЕК.

Процес триватиме до кінця лютого.

Де перевірити, чи була оплата помилковою?

Якщо клієнт правильно оплатив спожиту електроенергію в січні 2019 р. постачальнику універсальної послуги і не має заборгованості за 2018 перед ДТЕК Київські електромережі, то:
— в Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі: http://to.finance.ua/9OfO відображається поточна заборгованість 0 грн, історія платежів за попередні роки;
— в Особистому кабінеті постачальника універсальної послуги. Наприклад: http://to.finance.ua/9Ofd відображається сума оплати за спожиту електроенергію за січень 2019.

Якщо клієнт помилково сплатив спожиту електроенергію в січні 2019 (станом на 01.02.2019 р.), то:
— в Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі відображається переплата (наприклад, -230 грн), історія платежів за попередні роки;
— в Особистому кабінеті на сайті постачальника універсальної послуги ці кошти (переплата) будуть відображені 1 березня 2019.

Джерело 

Print Friendly, PDF & Email