Американський лідер оголосить про великий пакет військової підтримки України майже на два мільярди доларів у середу, 21 грудня.
Президент США Джо Байден 21 грудня оголосить про новий великий пакет допомоги Україні, який включатиме ЗРК Patriot. Про це повідомив на брифінгу високопосадовець Білого дому.

Він підтвердив, що у середу Байден зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським, а потім український лідер виступить на засіданні Конгресу.

"Фактично завтра президент Байден оголосить про новий великий пакет майже на два мільярди доларів допомоги в галузі безпеки для України. Він міститиме дуже важливий новий потенціал: ракетну батарею Patriot, яка стане важливим активом для захисту українського народу від варварських атак Росії... Ми навчатимемо українських військових тому, як управляти ракетною батареєю Patriot у третій країні. Це займе деякий час", - наголосив чиновник.

Він також додав, що Вашингтон продовжить приділяти пріоритетну увагу іншим формам підтримки протиповітряної оборони, включаючи NASAMS, HAWK, Stingers та обладнання для боротьби з БПЛА.

Print Friendly, PDF & Email