Німецький збройовий концерн Rheinmetall має намір збудувати танковий завод в Україні. Щодо цього вже ведуться переговори. Про це заявив керівник компанії Армін Паппергер, повідомляє Spiegel.

"Приблизно за 200 млн євро в Україні може бути побудований завод Rheinmetall, який би випускав до 400 (танків – ред.) Panther на рік. Переговори з українським урядом багатообіцяючі, і я сподіваюся, що рішення буде ухвалено у найближчі два місяці", - зазначив Паппергер.

За його словами, завод можна буде захистити від нальотів російської авіації, і цей "захист протиповітряною обороною не складе труднощів".

"Для перемоги у війні Україні необхідно від 600 до 800 танків і для задоволення цієї потреби виробництво має бути налагоджене в оперативному порядку", - заявив керівник Rheinmetall.

Він зазначив, що навіть якщо Німеччина відмовиться від усіх 300 танків Leopard 2, що є у Бундесверу, цього все одно буде замало.

За словами Паппергера, зараз концерн працює "на повну силу" і випускає близько 250 танків.

"Ми вже ввели в експлуатацію понад 40 бойових машин піхоти Marder, а до кінця року їх буде близько 100. З 50 танків Leopard 2A4 готові близько 30. Також є близько 100 старих моделей Leopard 1, з яких ми можемо відновити 88 машин", - розповів він.

Паппергер вважає, що війна в Україні продовжуватиметься, "ймовірно, ще роки".

"Західні союзники посилають достатньо зброї, щоб Україна могла захистити себе, але сьогодні українці не мають достатнього обладнання, щоб повністю відвоювати свою територію", - заявив керівник Rheinmetall.

Print Friendly, PDF & Email