Військових затримала німецька влада ще на стадії планування операції. Про їхні плани стало відомо завдяки прослуховуванню.

У Німеччині затримали двох військових, які планували підірвати Кримський міст. Про це повідомляє місцеве видання Stern із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що німецькі військові особисто мали намір підірвати міст на окупованому півострові, але їхнім планам завадило прослуховування телефонних дзвінків.

«Намір, з яким двоє чоловіків, вочевидь, хотіли підтримати Україну, навіть не минув стадії планування та раптово закінчився арештом обох», – йдеться в повідомленні.

За його джерелами, справу розслідували протягом кількох місяців. Кілька зламів військових казарм, де пара видобула зброю та спорядження, вивела німецьку владу на їхній слід. Також щодо них є підозра в деяких більш організованих діях. Крім двох арештованих, влада розшукує ще десятьох підозрюваних.

За даними ЗМІ, четверо з них на момент злому перебували на дійсній службі в збройних силах Німеччини.

Нагадаємо, колишній командувач НАТО генерал Філіп Брідлав заявив, що Україна може завдати нищівного удару по Кремлю, якщо атакує міст через Керченську протоку, використовуючи недавно поставлені ракети Harpoon. Він наголосив, що цей міст є законною ціллю.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email