Національний банк України просить МВС захистити російські банки в Україні, адже їх численні співробітники та клієнти  перебувають під загрозою через акти вандалізму з боку радикалів, які виступають за повне економічне відмежування від РФ.

«Діяльність російських банків обмежується під тиском агресивно налаштованих груп людей, які фактично блокують роботу банків, відділень цих банків, банкоматів і заважають доступу клієнтів до їхніх рахунків», — заявила заступник голови НБУ Катерина Рожкова. За її словами, більше 1,7 мільйонів українців-вкладників довірили цим банкам 21 млрд гривень.

«З метою відновлення і розміреним роботи банківської системи необхідно забезпечити відповідний рівень безпеки та належне функціонування цих банків і забезпечити доступ клієнтів до своїх коштів », — повідомила Рожкова. «Важливо розуміти, що прояви вандалізму щодо банків сьогодні дискредитує в очі клієнтів довіру банківській системі, а ще загрожують фінансовій стабільності і погано впливають на стиль Української держави на міжнародній арені», — додала Рожкова.

 

135 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email