Продаж державних підприємств відновлять із 1 вересня. Зокрема, виставлять на продаж елеватори та комбінати хлібопродуктів.
Масова приватизація має відновитись в Україні з 1 вересня, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей.

«Маємо зробити цей процес максимально швидким», — зазначив глава уряду.

За його словами, держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес та людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо у регіонах, де люди в селах та містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливою ціною та розпочати роботу», — сказав Шмигаль.

Зазначається, що приватизація також дозволить розширити виробництво для аграріїв. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, буде оголошено аукціони на елеваторні потужності та комбінати хлібопродуктів.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email