Одна з найдорожчих компаній світу, американська Apple 4 грудня оприлюднила перелік найпопулярніших додатків 2018 року, повідомляє UBR.

«Яблучна імперія» (вартість досягала $ 1 трлн) заробляє значну частину доходів на користувачах iPhone, тому постійно відстежує їх настрої. І головний висновок, який вони зробили зараз — люди налаштовані на спілкування.

На першому місці в ТОП-20 найпопулярніших додатків виявився YouTube.

Далі в порядку спадання — Instagram, Snapchat (обмін зникаючими через деякий час фото- і відеоповідомленнями), Messenger і Facebook.

Шосте місце — Bitmoji, далі йдуть Netflix (7-е місце), карти від Google Maps (8), і пошта Gmail (9). Замикає десятку програма для меломанів Spotify Music.

На 11-му місці — Amazon — Shopping made easy. За ним — Uber (12), WhatsApp Messenger (13), ще один музично-стрімінговий сервіс Pandora (14).

Wish (15) обіцяє користувачам «веселі покупки» під девізом Shopping Made Fun. Китайське додаток TikTok (16) для фото, відео та прямих трансляцій завоювало Азію, а тепер потрапило і в світовий ТОП-20.

Замикають другу десятку Cash App (17-е місце; управління фінансами), Google Photos (18), Google Chrome (19) і Twitter (20).

Print Friendly, PDF & Email