Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій про доходи президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, спікера Верховної Ради Андрія Парубія та інших 33 топ-чиновників. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні НАЗК у вівторок, 10 квітня, трансляцію якого агентство вело у YouTube.

Згідно з рішенням, найближчим часом Нацагентство проведе повну перевірку декларацій: Порошенка, Гройсмана і Парубія, а також глави МВС Арсена Авакова, голови РНБО Олександра Турчинова, генпрокурора Юрія Луценка, директора НАБУ Артема Ситника і керівника САП Назара Холодницького.

Також антикорупціонери перевірять електронні декларації віце-прем’єрів Степана Кубіва, Павла Розенка, Володимира Кістіона, Іванни Климпуш-Цинцадзе і 18 керівників міністерств.
До того ж, перевірки стосуватимуться е-декларацій глави Нацбанку Якова Смолія, голови Фонду держмайна Віталія Трубарова, глави Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва, керівника Держкомтелерадіо Олега Наливайка, омбудсмена Людмили Денисової і нардепів Ірини Геращенко та Оксани Сироід.

За словами керівника НАЗК Олександра Мангула, це не вичерпний перелік декларацій, які необхідно перевірити найближчим часом.

«Це тільки перша хвиля», — зазначив він, при цьому додавши, що рішення про повну перевірку декларацій інших чиновників будуть прийняті на наступних засіданнях.

Print Friendly, PDF & Email