Росіяни не змогли отримати вигоду з попередніх успіхів у районі Бахмута та Авдіївки і навряд чи їм вдасться захопити більше територій у найближчі місяці.

Армія РФ демонструє нездатність перетворювати невеликі тактичні успіхи на оперативні, що, ймовірно, завадить їй досягти значного територіального просування в Україні найближчими місяцями. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 21 серпня.

«Нездатність російських військ отримати вигоду з попередніх успіхів у районі Бахмута та Авдіївки є прикладом більш фундаментальної російської військової проблеми — продемонстрованої нездатності перетворити тактичні успіхи на оперативні успіхи», — вважають аналітики.

Зазначається, що російським силам постійно не вдавалося скористатися тактичними проривами, щоб маневрувати в тилові райони України або вивести з ладу значні частини українських оборонних рубежів.

«Тому вони постійно дають українцям час, щоб тактично вийти з бою та відновити оборонні позиції, проти яких росіяни повинні потім розпочати нові атаки. Це пояснює надзвичайно повільні темпи просування росіян на сході та переконливо свідчить про те, що росіяни не зможуть захопити більше території у найближчі місяці, якщо тільки ситуація не розвиватиметься непередбачено», — наголосили в ISW.

Військові аналітики впевнені, що російські сили, швидше за все, так і не зможуть виділити достатньо ресурсів для однієї наступальної операції, щоб відновити імпульс, необхідний для значного територіального просування.

«Імпульс російських сил від територіальних завоювань навколо Бахмута та Авдіївки наприкінці липня, ймовірно, вичерпаний, і російські атаки на сході України, ймовірно, завершаться, хоча дуже невелике просування Росії, ймовірно, триватиме», — підсумували вони.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email