Настоятель Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) вважає, що проведення слідчих дій відносно нього правоохоронними органами є політичним тиском. Про це він заявив на брифінгу, який транслював канал «112-Україна», передає УНІАН. 

За його словами, правоохоронці проводили обшук в будинку, який дійсно належить йому, але в той же час він стверджує, що з 2013 року він там жодного разу не був.

«І коли мені зробили важку операцію — хтось мені дав, як ви знаєте, бактеріологічну зброю — в 2014 році цей будинок був розграбований. Винесено було 5 ікон. Забрали, вибачте, ящик горілки, і я звертався в міліцію, звертався до прокурора. Хотілося мені ікони повернути. Ніхто на це не звернув уваги», – повідомив настоятель лаври. 

При цьому він підкреслив, що таким чином на нього здійснюється політичний тиск. «Сьогодні вночі подзвонили люди і сказали: тримайтеся, ми з вами і ніколи не зраджуйте церкві. Державі я залишався вірним і не зраджу. Чого бажаю і вам», — сказав владика Павло.

Сьогодні ЕкономістUA повідомляв, що у намісника Києво-Печерської лаври митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла (Лебедя) проводяться обшуки.

Print Friendly, PDF & Email