Нещодавно навколо постаті новообранного народного депутата Верховної Ради Олександра Ковальова здійнявся скандал– нардеп був спійманий на «кнопкодавстві» та обвинувачений журналістами видання «Чесно» у «тиску на пресу». Ковальов звинуватив репортерів у «необ’єктивності» та вирішив спілкуватися зі ЗМІ за допомогою телеграм-каналу, в якому планує висвітлювати найцікавіші події з життя «слуг народу», проводити обговорення законодавчих ініціатив, а також  розповідати про себе.

«Мало хто знає, що я особисто і мої колеги  з громадської організації «Ніхто крім нас»  активно займалися звільненням українських полонених, в тому числі і журналістів», - зазначає нардеп. Українські журналісти Ярослав Пілунський та Юрій Грузинов, оператори творчого об’єднання «Вавилон’13», провели п’ять днів у полоні в анексованому Криму в 2014-му роціВ інтерв’ю після звільнення вони заявили, що вони були звільнені завдяки «впливовим людям».

Із джерел у Міністерстві оборони стало відомо, що звільненням Пілунського та Грузинова займався саме Олександр Ковальов. Згідно з інформацією від Міноборони, на той момент, у 2014 році, про звільнення журналістів не могли домовитися ані військові, ані спецслужби. Звільнення відбулося виключно завдяки втручанню Олександра Ковальова.

Крім того, він активно сприяв розшуку та звільненню українських військовополонених з «ДНР» та «ЛНР», що є документально зафіксованим (учасники ВГО «Ніхто крім нас» виступали в якості переговорників і входили до складу відповідних груп при Міністерстві оборони України). В результаті, завдяки діям Ковальова було звільнено 27 наших військовополонених.

Print Friendly, PDF & Email