Про це повідомив народний депутат і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

«У Празі під час вильоту на Київ поліція затримала Андрія Лозового. За словами самого Андрія, з яким я тільки що говорив, в аеропорту він купував подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічникові Лозового «обміняли» в одному з київських обмінників «, — повідомив Ляшко.

Він також додав, що «валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, так як» обмінник «зник.

«Ну а чеська поліція, я сподіваюся, негайно звільнить Лозового, який став жертвою обману валютних шахраїв, яких напевно кришує влада, інакше б вони не діяли так зухвало», — вважає Ляшко.

Нардеп також додав, що очікує коли сам Лозовій безпосередньо повідомить деталі даної історії.

Сам нардеп Адрій Лозовий на своїй сторінці в Facebook повідомив, що його звільнили з чеської поліції.

«Звільнили. Дякую Олегу Ляшко, Сергію Князеву, В’ячеславу Аброськіну, Павлу Климкіну, Ігорю Мосійчуку, Євгену Перебийносу, консулу Валерію Борисову і офіцеру безпеки посольства Віталію Бабицькому і всім небайдужим», — написав Лозовий.

Він пояснив, як став жертвою валютних аферистів.

«Помічник міняв кошти — і йому дали фальшиві (він зараз у поліції в Україні пише про це заяву). Був в Празі. Хотів купити в duty free подарунок своїй мамі Оксані Лозовій. І виявилося, що гроші — фальшиві. Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими засобами прирівнюється до їх виробництва — мене затримали «, — розповів нардеп.

Лозовий зазначив, що його зняли з літака.

«Завезли до найближчого відділку. 8 годин тримали там (коли шмонали — для чогось заглядали у вуха). Але врешті-решт розібралися, що я не вчинив злочин, а навпаки — став жертвою шахраїв, тому у справі чеської поліції я проходжу як потерпілий «, — резюмував нардеп.

Print Friendly, PDF & Email