Верховна Рада не може виступити проти незаконних дій президента Петра Порошенка, оскільки наразі є олігархічним органом. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат Віктор Чумак.

Нардеп наголосив, що повернення Криму та Донбасу можливе лише за умови суттєвого покращення економічного становища в Україні. Однак станом на сьогодні можливості реалізувати це завдання немає через протизаконну політику президента та уряду і значний вплив олігархів на парламент.

«Допоки Україна матиме прагнення інтегруватися у європейську та світову спільноту, доти Росія завжди буде намагатися дестабілізувати ситуацію. Тому парламент України має запропонувати дуже чітку концепцію відновлення Донбасу на 2,5 або 10 років на майбутнє. Для цього Верховна Рада має стати неолігархічним органом, щоб зробити життя в країні в десятки разів кращим, ніж на окупованих територіях та в анексованому Криму. Утім, на жаль, поки що парламент настільки слабкий, що навіть не може запитати у Президента та уряду за ті дії, які були вчинені всупереч українському законодавству», – зазначив Чумак.

Print Friendly, PDF & Email